Остеопатичний лімфодренаж

Це метод мануального вливу на лімфатичну систему, що створений на основі остеопатичних технік , знань анатомії і фізіології лімфатичної системи та дозволяє на більш глибокому рівні пропрацювати магістральні лімфатичні судини, та направити лімфу до найближчих лімфовузлів. Щоб ті, в свою чергу, змогли профільтрувати її так, щоб зайва рідина, яка накопилась безперешкодно виводилась. Після опрацювання всіх магістральних лімфатичних судин, та лімфовузлів, починається уже лімфодренаж. Такий процес опрацювання дає можливість не тільки вивести зайву рідину, але надає можливість організму самостійно виводити токсини. Результат такого остеопатичного лімфодренажу, помітний ще до завершення сеансу. А за курс таких сеансів, цілком природньо, та без шкоди для здоров’я, можна втратити навіть зайві кілограми.

Відмінність остеопатичного лімфодренажу від інших:

— глибоке опрацювання лімфатичних судин та лімфовузлів;

— результат помітний ще до завершення сеансу;

—  самостійне та безпечне виведення зайвої рідини та токсинів з організму;

— цілком природна трата ваги;

При остеопатичному лімфодренажі, остеопатична корекція робиться лише тоді, коли на шляху лімфи присутня перешкода, у вигляді спазмованих м’язів, перенапруження фасцій живота, будь-яке зміщення хребців. Тому забравши дану дисфункцію, лімфа безперешкодно буде рухатися по своєму руслі.

Від ручного лімфодренажу відрізняється тим, що дає можливість повністю пропрацювати лімфатичну систему, починаючи від найменших лімфатичних капілярів, до найбільших лімфатичних судин та лімфовузлів. Тим самим спонукає організм до самокорекції

Ціль остеопатичного лімфодренажу

надати лімфі можливість пройти фільтрацію у лімфовузлах, щоб лімфовузли змогли правильно профільтрувати її, та вивести зайву рідину, та всі токсини з організму, що накопились за період життя. Такий лімфодренаж дозволяє пропрацювати магістральні лімфатичні судини, та лімфовузли, та надати можливість організму без нанесення йому шкоди, самостійно виводити зайву рідину, тим самим стимулюючи його правильну роботу.

 

Тривалість такого сеансу може коливатися від  2  до 2,5 год. Курс складається із 10 сеансів, із періодичністю не раніше ніж через три дня після попереднього. Приблизно це 2 рази на тиждень.

Після  одного сеансу, об’єм бедр та талії, може зменшитися від 2 до 6 см. За сеанс лімфовузли фільтрують всю зайву рідину, та виводять її разом із токсинами. Внаслідок цього падають об’ єми. А за цілий курс остеопатичного лімфодренажу, можна позбутися не тільки лишньої рідини, але і втратити такі дорогоцінні зайві кілограми. Приблизно від 3 до 12 кг за цілий курс.