Остеопатія при ортодонтичному лікувані

Вузькоспеціалізований підхід до лікування поступово стає менш актуальним у різних галузях медицини. Не є винятком і стоматологія – останнім часом дантисти та ортодонти все частіше намагаються взаємодіяти з остеопатами. За їх допомоги здійснюється тестування положення та руху структур зубнощелепної системи, визначається їх взаємозв’язок із шийним відділом хребта та плечовим поясом. Таким чином, фахівцям вдається отримати повну картину патологій, та визначити причини їх виникнення.

У чому полягає суть допомоги остеопата для стоматолога?

Тісна співпраця зубних лікарів з остеопатами є важливим моментом вдалого позбавлення багатьох стоматологічних проблем, серед яких найбільш поширеними є:

Неправильний прикус

Причиною цієї патології може бути родова травма, порушення розвитку щелепної системи всередині утроби матері та компресія в області швів лицевого черепа. Методи, що застосовуються спеціалістами-остеопатами, дозволяють краще адаптувати дитину до носіння ортодонтичного обладнання, правильно скоригувати лікування.

Больові відчуття після операцій по протезуванню

Проблеми в щелепній системі найчастіше виникають через тривалі асиметричні навантаження. Забезпечити ідеальне протезування можна лише після відновлення фізіологічного балансу цієї системи, що просто неможливо зробити без послуги остеопата.

Дискомфорт під час носіння брекет-систем

Фахівець допомагає лікарю-ортодонту підготувати пацієнта до встановлення брекетів. Іншими словами, він позбавляє зубно-щелепну систему від некоректного зв’язку з оточуючими органами. При ігноруванні даного етапу проблеми, пов’язані із зубами, можуть стабілізуватися та погіршитися.

Запаморочення

Незважаючи на те, що в це досить складно повірити, нерідко причиною головного болю, вертиго та деяких інших патологій можуть стати тривалі остеопатичні проблеми. Завдання спеціаліста у цій ситуації – точно визначити характер симптомів, що дає можливість стоматологу назначити правильне лікування.

Уникнути перелічених вище проблем допомагає своєчасна консультація фахівців, яка пропонується в Центрі остеопатії та психосоматики Bobojobs. Центр працює у комфортному для своїх клієнтів режимі, забезпечуючи за потреби повну діагностику стану організму.

Почніть по-новому ставитися до свого здоров’я, здоров’я рідних та близьких. Подаруйте нове здорове майбутнє своїм дітям!